Valentino dienos palinkėjimai


523

Švelnūs Valentino dienos palinkėjimai lyg meilės prisiminimai širdyje. Įterpkime šiuos romantiškus žodžius, kad ši diena būtų pilna šilumos ir jausmų.

„Sveikinu su Valentino diena! Tegul širdis šiandien šoka kaip paukštis, o Valentino dienos palinkėjimai būna lyg švelnus širdies kalbėjimas.”

Valentino dienos palinkėjimai gali būti ir poetiški: „Su meilės šypsena linkiu tau nuostabių Valentino dienos akimirkų, kai kiekvienas Valentino dienos palinkėjimas tampa kaip eilėraštis tavo širdies knygoje.”

Humoro prisotinti Valentino dienos sveikinimai skamba kaip linksma melodija: „Sveikinu su Valentino diena! Tebūnie ši šventė tau būna lyg mielas kūčiukas – šilta, saldi ir kupina meilės.”

Asmeniški Valentino dienos palinkėjimai gali būti kaip širdį šildantys žodžiai: „Linkiu tau Valentino dienos, pilnos meilės ir romantiškų akimirkų su ypatingu žmogumi šalia. Tegul kiekvienas Valentino dienos palinkėjimas būna lyg švelni meilės priežiūra.”

Tegul ši Valentino diena būna pilna meilės, širdies plakimo ir ypatingų akimirkų su tais, kuriems linkite šių nuostabių Valentino dienos palinkėjimų.


Su Valentino diena, mieloji! Kokia laimė, kai šalia tavęs tikras lobis! Noriu kiekvieną dieną tave pradžiuginti, stipriai apkabinti ir niekada nepaleisti! Mano meilė tau yra begalinė!


Su šia šilta ir romantiška švente noriu pasveikinti žmogų, kurį labai myliu – žinoma, tave! Tegul viskas mums būna puiku dar daug, daug metų. Tegul visos mūsų kelyje pasitaikančios kliūtys neabejotinai būna įveiktos. Ir tegul kiekvieną naują dieną mes matome šias mylimas ir brangias akis priešais. Su valentino diena!


Su Valentino diena, mano brangus žmogau! Jūsų bučiniai ir apkabinimai yra gražiausias dalykas, kuris gali nutikti! Jie verčia mane gyventi ir mėgautis šiuo gyvenimu. Ačiū už viską! Ir žinok, kad aš visada šalia, visada palaikysiu tave sunkiais laikais ir visada džiaugsiuosi tavo sėkme. Aš tave myliu!


Su Valentino diena, mano
antroji pusė!
Aš tave myliu, vertinu ir gerbiu,
linkiu tau daug metų!

Tu man kaip šviesos spindulys,
kaip ryški dangaus kometa,
palaikymas, ištikimybė ir palaikymas,
su tavimi mes viską sprendžiame be ginčų!

Meilė ir laimės jūra mums,
aš už tave atiduosiu visą pasaulį!
Su tavimi tarsi išskrendu,
linkiu tau žydėti!

Eik per viską ranka rankon
ir nenukrypk nuo kelio!
Juk tu ir aš visada esame artimi,
Ir mes negalime gyventi vienas be kito!


Su Valentino diena,
mano brangus žmogau!
Mane visada myli tu,
mano vyras, mano herojus!

Būsiu meili ir švelni,
jei tik tu būtum laimingas!
Mūsų sąjunga buvo neišvengiama,
svajonės išsipildymas!

Juk tavo siela graži,
Tu viską žinai, viską suprasi,
dėl visko sutinku su tavimi,
Tu mane išgelbėsi!

Žinok, kad myliu tave,
mano brangusis gynėjas!
Aš atiduodu tau savo širdį amžinai,
Atsimink, aš visada su tavimi!


Su Valentino diena, mano mylimas ir brangus žmogus! Be jūsų šis pasaulis nebūtų toks šviesus, nebūtų taip šilta žiemos vakarais ir nebūtų tiek švelnumo bei rūpesčio, kai taip reikia. Jūsų dėka noriu pabusti ryte, dažniau šypsotis ir mėgautis šiuo gyvenimu! Ačiū tau už viską! Ačiū, kad visada esate šalia! Mano meilė tau yra beribė, begalinė ir didžiulė!


Linksmos valentino dienos, mano sielos drauge! Šią nuostabią dieną noriu padėkoti, kad esate! Dėkoju Dievui, kad man tave davė. Nuoširdžiai noriu, kad mūsų santykiai ir toliau teiktų mums daug laimės ir meilės. Noriu būti su tavimi laimingiausią ir liūdniausią tavo dieną! Juk kai du žmonės myli, vertina ir rūpinasi vienas kitu, tada šiame pasaulyje nėra nieko neįmanomo!


Aš tave myliu labiau nei picą. Laimingos Valentino dienos!


Mano mylimasis, tu esi mano širdis! Noriu tau pasakyti, kad labai tave myliu. Gyvenime turėkime tik pagarbių, džiaugsmingų ir jausmingų akimirkų. Tegul viskas, kas bloga, praeina pro mus. O jei staiga atsitiks kokia bėda, aš visada būsiu šalia ir su viskuo susitvarkysime. Noriu, kad mūsų širdys visada plaktų vieningai. Ir, auštant atmerkęs akis, noriu pamatyti tavo mylimą, malonią šypseną.


Laimingos Valentino dienos! Linkiu jums kiekvieną dieną susitikti su meilės jausmu. Linkiu mylėti savo artimuosius, savo sielos draugą, savo darbą ir veiklą, savo gyvenimą ir save. Ir tegul visa meilė visada būna abipusė!


Meilė yra vienas gražiausių jausmų! Linkiu visada nuoširdžiai mylėti ir paskęsti beribėje meilėje! Tegul ši šventė būna kupina romantikos, švelnumo, aistros ir pačių džiugiausių emocijų! Linkiu, kad jūsų santykiai suteiktų jums tik laimę ir dvasinę harmoniją!


Tai viena geidulingiausių, šiltiausių, jausmingiausių, švelniausių ir romantiškiausių dienų metuose. Su šia švente siejama tiek daug gražių legendų ir istorijų, ir tai nenuostabu, nes tai aistros, meilės ir visų įsimylėjėlių šventė. Šią ypatingą vasario dieną linkiu, kad jūsų gyvenime visada būtų tas pats žmogus, kuris suteiks jums laimės ir užpildys jūsų gyvenimą vaizdingomis spalvomis ir jausmais. Jis rūpinsis, vertins, dievins ir maloniai nustebins kiekvieną dieną. Tegul šios dienos magija suteikia jums tikrą meilę!


Šiandien mūsų diena, Valentino diena. Noriu tave pasveikinti ir palinkėti mums abiem daug romantiškų ir malonių akimirkų, bendrų prisiminimų ir šviesių emocijų. Tegul ši diena kasmet primena apie mūsų stiprią meilę ir sustiprina mūsų santykius. Aš tave myliu.


Jūsų dėka aš žinau, kas yra tikroji meilė. Ačiū už tai! Prašome priimti šią puokštę ir paprastus, bet nuoširdžius sveikinimus Valentino dienos proga!


Kiekvienais metais Valentino dieną žemėje švenčia skirtingi žmonės. Ir aš noriu pasveikinti jus su šia švente kiekvienais metais, nes aš visą laiką tave myliu! Sveikiname!


Sveikinu tave ir save šiandien, nes Valentino diena yra mūsų šventė. Ar prisimeni, kaip mes susipažinome? Ar prisimeni mūsų pirmąjį bučinį? Šios akimirkos man yra pačios brangiausios. Myliu!


Su Valentino diena, mano siela! Mano jausmai tau yra švelnūs kaip šie žiedlapiai, tokie ryškūs kaip šių pumpurų spalvos ir tokie stiprūs kaip šie lankstūs stiebai, kurių negali sulaužyti vėjas.


Šiandien yra Valentino diena. Noriu jus pasveikinti, bet kaip galiu žodžiais išreikšti visus savo jausmus jums? Tegul šios gėlės pasakoja apie mano švelnumą ir aistrą. Aš tave myliu, žinai.


Šioms gėlėms pasisekė, kad jos laikomos tokiose gražiose rankose. Ir man pasisekė, kad tu mane myli. Ir aš myliu tave, mano širdy. Laimingos Valentino dienos!


Mieloji, kaip galėčiau tau padėkoti už visas šviesias akimirkas, kurias gyvenu šalia tavęs? Žodžiai čia bejėgiai, todėl dovanoju tau šias ryškias gėles ir sveikinu su Valentino diena! Aš visada tave myliu!


Mano brangioji, šiandien yra didelė šventė – Meilės diena! Išsaugokime savo meilę amžinai – tokią trapią, gražią ir švelnią kaip šios gėlės!


Šią romantiškiausią metų dieną noriu prisipažinti: aš tavęs pasiilgau. Ryte, kai lakstome savo reikalais, praėjus 5 minutėms po išsiskyrimo, aš jau tavęs pasiilgau. Naktį sapnuoju, kad netrukus pabussiu ir vėl tave pamatysiu. Ar įsivaizduoji, kas man darosi darbe? Esu įsimylėjęs ir laimingas. Su Valentino diena jums!


Mano saulė, deganti meile tau, besikaitinanti tavo spinduliuose, yra laimė! Aš myliu ir visada mylėsiu tave. Laimingos Valentino dienos!


Mano meile, sveikinu tave su Valentino diena ir dovanoju tau šią kuklią puokštę! Žinai, kažkada ši šventė man sukėlė tik susierzinimą ir pavydą. Bet dabar… dabar tegul MAN pavydi, nes aš įsimylėjau geriausią iš geriausių – tave! Ir ši diena tapo mano švente.


Myliu tave! Visada mylėsiu tyra, nuoširdžia ir aistringa meile. Su Valentino diena, mažute! Ačiū, kad esi čia.


Mieloji, kai sutikomau tave, pasaulis tapo šiek tiek gražesnis. Nuo tada aš tave myliu ir niekada nepajutau malonesnio jausmo! Šiandien sveikinu tave su Valentino diena ir įteikiu šias gėles kaip savo meilės tau ženklą.


Šią Valentino dieną noriu tave pasveikinti ir padovanoti šias gėles, kurios simbolizuoja mūsų jausmus, tokius skirtingus: ryškius ir ramius, trapius ir galingus, mažus ir didelius. Ačiū už tavo meilę, brangioji!


Patinka? Pasidalinkite su draugais!

523

0 Comments

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *