Kūčių sveikinimai


512

Šiltas kūčių palinkėjimas yra kaip švelnus žiemos vėjas, nešantis geros energijos ir jaukumo žinutes. Įterpkime kūčių sveikinimus, kad ši šventinė diena būtų prisiminta kaip ypatinga ir širdį paliečiantį.

„Linkiu jums šiltų ir kupiną meilės Kūčių! Tegu šios šventės būna pilnos ramybės, šeimyninės šilumos ir džiaugsmo, o kūčių sveikinimai kaip šviesos spinduliai širdyje.”

Kūčių sveikinimai gali būti ir tradicinio pobūdžio: „Sveikinu su Kūčiomis! Tebūnie ši šventa diena būna kaip senovinės eglutės šakelės – pilnos tradicijų, šilumos ir tarsi senovinio kūčių sveikinimo.”

Humoro prisotinti kūčių sveikinimai taip pat gali būti linksmi ir švelnūs: „Kūčių metu neskaičiuojame avienų, bet skaičiuojame šypsenas! Sveikinu su Kūčiomis ir linkiu jums ne tik širdies šilumos, bet ir daug smagių akimirkų su šeima!”

Asmeniški kūčių sveikinimai atspindi šventės jausmą: „Su šiltu Kūčių palinkėjimu siunčiu jums daug meilės, šilumos ir žavių šeimyninių akimirkų. Tegu šventės stalas būna ne tik pilnas gardumynų, bet ir širdies prisiminimų.”

Tegul šiandien kiekvienas kūčių sveikinimas skamba kaip šilta melodija, skatinanti būti kartu, mylėti ir pasidžiaugti kiekviena akimirka šeimyninėje aplinkoje. Su širdies šiltumu linkiu jums nuostabių Kūčių!


Kūčios yra diena prieš šviesią šventę – Kristaus gimimą! Ir net jei nesame bažnyčios lankytojai, negalime nejausti kalėdinio džiaugsmo laukimo, kuris šią dieną tiesiog tvyro ore. Sveikiname vieni kitus su Kūčių vakaru!


Linkiu, kad Kūčių vakaras atneštų jums malonų tyro Kalėdų džiaugsmo pojūtį. Ramybės, gerumo ir ramybės jūsų šeimose!


Tegul jūsų šeimoje visada atsiranda meilės ir malonės vieta, o visas jūsų gyvenimas tebūna globojamas ir palaimintas Dievo. Linksmų švenčių!


Ši diena yra ne mažiau tyra ir šviesi nei pati šventė, kurią ji numato. Linkiu, kad šiandien į jūsų namus įžengtų ypatinga šventos šventės dvasia, džiaugsmas ir gerumas!


Tegul ši diena atneša linksmas giesmes, skanius skanėstus ir ramybę. Linksmo Kūčių vakaro!


Ir šiandien, Kūčių vakarą,
Tegul siela prašo
Meilės, tylioje maldoje,
žvelgdama į dangų.

Tegul kiekviena diena neša tyrą džiaugsmą širdyje,
Tebūna šviesus Kūčių vakaras,
Juk Viešpats ateina į pasaulį!


Tegul Betliejaus žvaigždė nurodo jums teisingiausio ir ištikimiausio gyvenimo kelio kryptį, o jos ryški šviesa sušildo jūsų sielą gerumu ir meile!


Linkiu, kad Kūčių vakarą dar kartą prisimintume begalinę, tyriausią ir šviesiausią meilę ir pasistengtume ją įsinešti į savo gyvenimą! Tegul kiekvienas iš mūsų šią gražią dieną tampame šiek tiek šviesesni ir švaresni!


Linkiu, kad šis ypatingas Kalėdų išvakarių vakaras atneštų jūsų širdims ramybę, pripildytų jūsų namus džiaugsmo ir jaukumo, suteiktų sveikatos bei Dievo malonės. Tegul bėdos lieka nuošalyje, užleisdamos vietą svarbiems ir neįkainojamiems dalykams.


Kūčių vakarą nuoširdžiai linkiu, kad visos geros viltys ir šviesios svajonės išsipildytų, kad nuostabi šventė teiktų didelį džiaugsmą, kad nebūtų kliūčių laimingam gyvenimui. Sveikata ir ramybė, klestėjimas ir tikėjimas, sielos grožis ir abipusė meilė!


Tegul Kūčių vakaras į jūsų namus atneša ypatingą šventės, gerumo, meilės ir laimės dvasią. Linkiu tau ramybės ir šviesos. Tegul jūsų gyvenimo niekada neužgožia liūdesys ir niūrios dienos. Linkiu, kad jūsų sveikata būtų stipri, jūsų šeimos būtų laimingos, o jūsų verslas – sėkmingas. Linksmo Kūčių vakaro!


Linksmo Kūčių vakaro! Linkiu, kad ši svarbi diena ir artėjančios Kalėdos į Jūsų namus atneštų gerų ir džiugių naujienų, psichinės ir fizinės sveikatos, ramybės, meilės ir sėkmės visais klausimais! Tegul Kalėdų žvaigždė šviečia visuose gyvenimo keliuose, padeda pasirinkti teisingą kelią ir daryti gerus darbus!


Sveikiname Kūčių vakarą ir linkime ramybės, brangių žmonių supratimo, klestėjimo, sielos džiaugsmo, kantrybės ir įkvėpimo. Tegul laimė užtikrintai įžengia į jūsų gyvenimą kartu su geromis atostogomis, tegul tikrai išsipildo viskas, ko trokšta jūsų širdis.


Kūčių vakarą įvyksta stebuklai ir išsipildo visi norai. Tegul pirmiausia išsipildo jūsų noras ir įvyksta stebuklingas įvykis, kurio laukėte.


Šviesų, ramų Kūčių vakarą su visa sielos šiluma norime palinkėti sveikatos, ramybės ir gėrio, santarvės, ramybės ir klestėjimo jūsų šeimose, meilės, kantrybės ir tikėjimo geriausiu.


Sveikinu jus su Kūčių vakaru! Linkiu jums gėrio, magijos, geros nuotaikos, šilumos sieloje ir ilgo, šviesaus gyvenimo! Tegul namuose viešpatauja ramybė, harmonija, klestėjimas, o Kalėdos praeina meilėje ir tarpusavio supratimu!


Tegul Kūčių vakaras būna kupinas gėrio, džiaugsmo ir darnos! Telaimina Viešpats visą jūsų šeimą ir artimus žmones, o šviesi žvaigždė danguje parodys jums teisingą kelią! Linkiu jums ramybės jūsų sieloje ir klestėjimo visame kame per šią šviesią šventę!


Kūčių vakarą linkiu jūsų šeimoms gėrio, šviesos, jaukumo, šilumos, santarvės ir ramybės. Tegul ši šventa šventė būna smagi. Tegul jūsų angelas sargas saugo jūsų šeimą ir padeda jums sunkiais laikais!


Linksmo Kūčių vakaro. Noriu nuoširdžiai palinkėti jums ramybės ir klestėjimo, džiaugsmo ir grožio, harmonijos ir meilės, vilties ir klestėjimo, sėkmės ir šilumos. Žinokite, kad laimė jau pakeliui, tikėkite, kad viskas bus dar geriau nei dabar.Patinka? Pasidalinkite su draugais!

512

0 Comments

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *