Sveikinimai gimtadienio proga


525

Sveikinimai gimtadienio proga: originalios ir širdį liečiančios žinutės, atraskite įspūdingus sveikinimus, kuriuos galite naudoti gimtadienio proga.

Šiandien turime puikią progą dalintis džiaugsmu ir šiltomis mintimis. Gimtadienis yra ypatinga diena, kai galime pasakyti ką nors ypatingo, ar ne? Tai ne tik metas pasveikinti, bet ir puikus momentas pasidalinti kūrybišku gimtadienio citatu ar palinkėjimu.

Kiekvienas gimtadienis yra kaip nebesugrįžtamas stebuklas, tad svarbu pasirinkti tinkamą būdą išreikšti savo džiaugsmą. Gimtadienio citatos gali būti kaip šviesūs žiburiai, kuriuos įnešime į jubiliejaus šventę. Juk kiekvienas žodis gali suteikti širdį šildantį atspalvį šventei.

Ir žinoma, koks būtų gimtadienis be šaunaus gimtadienio sveikinimo? Tai kaip saldaus torto gabalas – negali būti pamirštas. Todėl pasirinkę gimtadienio sveikinimą, pasirinktume ne tik žodžius, bet ir būdą išreikšti ypatingąją šventę.

Galbūt tai būtų originalus gimtadienio sveikinimas su švelnia ironija arba širdį liečiantis sveikinimas, kuris atspindėtų gilias jūsų mintis apie šventę. Skirtingi gimtadienio sveikinimai yra kaip spalvingi gėrimai gimtadienio stalui – kiekvienam skonis kažkoks ypatingas.

Gimtadienio citata ar palinkėjimas tampa neatsiejama šventės dalimi, nes jie ne tik atspindi sveikintojo sveikatą, bet ir skleidžia aplinką, šiluma. Todėl, kartu švęskime ir padovanokime ne tik dovaną, bet ir kalbėkime žodžius, kurie paliks ilgalaikius prisiminimus. Linkiu jums atrasti tą ypatingą gimtadienio citatą ar palinkėjimą, kuris padarys šią dieną dar jaukesnę ir neabejotinai nepakartojamą!


Saugokis! Tai tavo gimtadienis. 24 valandas paskęsite apkabinimuose, bučiniuose ir geriausiuose linkėjimuose! Su gimtadieniu!


Tai tavo gimtadienis – laikas priversti visus daryti viską, ko nori, kaip viršininkas. Žinoma, aš žinau, kad esi pakankamai malonus, kad per toli nenueitum…


Ar žinojote, kad bet kurią dieną savo gimtadienį švenčia apie 19 milijonų žmonių? Tai yra tam tikra konkurencija. Tačiau turite atsiminti, kad esate vienas iš vienintelių, kuris man yra ypatingas, ir aš pasiruošęs padaryti jūsų dieną kuo ypatingesnę! Su gimtadieniu!


Ačiū tau už viską! Linkiu tau viso ko geriausio gyvenime. Tegul ne tik šis gimtadienis būna puikus, bet ir visi kiti gimtadieniai, kurie ateis po jo. Kiek tiksliai neskaičiuosiu. Aš tiesiog pasakysiu, kad tikiuosi, kad jų bus daug!


Su gimtadieniu sveikinu!

Tikimės, kad savo gimtadienį švęsite stilingai!

Linkiu jums viso ko geriausio jūsų ypatingą dieną!

Sveikinu jus su gimtadieniu! Nuostabaus gimtadienio!

Viso ko geriausio jums gimtadienio proga!


Linkiu jums gimtadienio, kuris būtų kupinas palaiminimų ir pripildytas visko, kas daro gyvenimą verta gyvenimo – įskaitant turtus, sveikatą ir artimiausių žmonių meilę! Su gimtadieniu!


Atminkite, kad jūs gaunate gimtadienio SAVAITĘ, o ne vieną dieną. Tačiau šiandien ypatinga, ir tikiuosi, kad gausite dovanų, dėmesio ir torto!


Su gimtadieniu! Tikiuosi, kad turėsite neįtikėtiną dieną, kupiną saldžių staigmenų ir palaiminimų


Jūsų gimtadienis yra jūsų asmeninių naujųjų metų pradžia. Jūsų pirmasis gimtadienis buvo pradžia, o kiekvienas naujas gimtadienis yra galimybė pradėti iš naujo ir iš naujo pažvelgti į gyvenimą. – Vilfredas Petersonas


Kiekvieni nauji gyvenimo metai papildydavo jūsų praeitį, keisdami požiūrį į kiekvieną naują dieną, paveikdami tai, kaip reagavote į viską – nuo paprasčiausių kasdienių rutinų iki sudėtingų įvykių, liečiančių jus, jūsų šeimą ir pasaulį, kuriame gyvenate. Su gimtadieniu! – Paul Snyder


Siunčiu jums šypsenas kiekvieną ypatingos dienos akimirką. Gražaus laiko ir labai laimingo gimtadienio!


Su gimtadieniu! Tikimės, kad turite nuostabią dieną (jūs tikrai to nusipelnėte)


Tavo ypatingą dieną linkiu būti laimingiems ir linksmiems! Tegul jūsų akys prisipildo laimės, jūsų širdis – meilės, protas – naujų idėjų, o gyvenimas – sėkmės ir įdomių nuotykių.


Su gimtadieniu, o štai dar daug sėkmės ir džiaugsmo metų. Tegul visi gražūs dalykai, kuriuos padarėte, bus padvigubinti.


Tegul jūsų gyvenimas būna pripildytas visko, kas jį daro nuostabesnį: meilės, juoko ir geraširdžių žmonių. Su gimtadieniu.


Siunčiu gražius linkėjimus ypatingos dienos proga. Tegul šie metai būna kupini naujų laimėjimų, šviesių emocijų ir visos laimės, kurios nusipelnėte. Su gimtadieniu!


Su gimtadieniu! Tegul jūsų svajonė virsta realybe dar greičiau, nei bet kuris iš mūsų galėjo įsivaizduoti.


Sveikinu! Tikimės, kad jūsų diena bus kupina daug meilės, juoko ir laimės! Linkiu gero gimtadienio su daugybe arbatos ir pyrago. Tegul jūsų diena būna kupina linksmybių ir džiaugsmo, o į priekį laukia dar daug laimingų metų!


Tegul jūsų ypatinga diena suteikia jums daugybę ryškių emocijų, daug dovanų ir saldumynų! Su gimtadieniu!


Su gimtadieniu jus! Tegul likimas dovanoja jums daug laimingų metų, ištikimų draugų ir daug įdomių įvykių!


Su gimimo diena! Būkite apsupti gerumo ir palaikymo! Tegul jūsų šeimos tikėjimas ir meilė įkvepia jus dideliems dalykams!


Su gimtadieniu! Jūs atnešate pasauliui daug džiaugsmo. Mėgaukis savo diena!


Tegul džiaugsmas ir laimė būna paprastuose dalykuose. Su gimimo diena!


Su gimtadieniu. Linkiu ilgo gyvenimo ir klestėjimo. Būkite didesnis už savo mentorių ir nuolat būkite savo šeimos pasididžiavimo ir orumo šaltiniu!


Tai jūsų ypatinga diena, tad švęskime! Tegul visos jūsų svajonės ir siekiai išsipildo. Jūs esate dar metais vyresnis, bet nesijaudinkite, širdyje jūs vis dar jaunas!


Sėkmės, įkvėpimo ir dvasinio augimo, tegul viskas gyvenime būna lengva ir paprasta!


Tegul jūsų gyvenimas būna kupinas meilės, tikro rūpesčio, šilumos ir laimės.


Gimdymas labai šokiruoja. Iškart po gimimo buvau taip nustebęs, kad beveik dvejus metus nekalbėjau!


Tokia tikra draugystė kaip mūsų visada bus tokia prasminga. Esu labai palaiminta, kad mano artimų draugų rate yra toks ypatingas žmogus kaip jūs. Su gimtadieniu!


Su gimtadieniu. Esate tinkamo amžiaus, kad būtumėte laimingi, ir turite pakankamai energijos, kad jūsų gyvenimas taptų įkvepiančiu nuotykiu.


Išlaikykite tikėjimą šiais neramiais laikais ir linkime jums labai laimingo gimtadienio. Geros sveikatos, laimės ir daug palaiminimų ateinančiais metais. Šypsokis ir širdyje daug melodijų. Su gimtadieniu!Patinka? Pasidalinkite su draugais!

525

2 Comments

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *