Mamos dienos sveikinimai


517

Šilti Mamos dienos sveikinimai yra kaip meilės švelnumas perteiktas žodžiais. Įterpkime šiuos sveikinimus, kad ši diena būtų prisiminta kaip ypatinga ir pilna širdingų akimirkų.

„Sveikinu su Mamos diena! Tegul šios šventės tau atnes daug meilės, laimės ir širdies šilumos, kurią tau skiria kiekvienas mūsų mylimas žodis.”

Mamos dienos sveikinimai gali būti ir prisiminimai iš vaikystės: „Linkiu tau nuostabių Mamos dienos akimirkų, prisimenant tavo švelnią ranką, kuri mus mylėjo ir vedė per gyvenimo kelią.”

Humoro prisotinti Mamos dienos sveikinimai taip pat gali būti švelnūs ir juokingi: „Sveikinu su Mamos diena! Tegul ši diena tau būna lyg minkštas pagalvės lietus, o kiekvienas mūsų šypsena tau – kaip saulės spindulys.”

Asmeniški Mamos dienos sveikinimai atspindi jūsų ypatingą ryšį: „Linkiu tau nuostabių Mamos dienos akimirkų, kai mes buvome kartu, visuomet pajutome tavo meilę ir rūpestį. Tu esi mano didžioji širdis.”

Su meile ir padėka sveikinu tave su Mamos diena. Tegul ši diena tau atneš daug džiaugsmo, šypsenų ir šeimos šiltumo.


Laimingos motinos dienos! Žodžiai negali išreikšti, kiek tu man reiškia, bet aš pabandysiu: tu nuostabi. Ačiū už viską, ką darote.


Mama, mama, mama, mama – galbūt yra tiek daug dalykų, kuriais galima tau paskambinti, nes tu tiek daug dalykų darai dėl manęs. Pasaulyje neužtenka žodžių pasakyti, kiek daug tu man reiškia. Aš myliu tave mama!


Šiandien švenčiame viską, ką darote dėl mūsų, bet noriu, kad žinotumėte, jog aš tai jaučiu kiekvieną dieną. Aš tave labai vertinu, mama.


Linkiu, kad galėtume būti kartu Motinos dieną, mama. Žinokite, kad šiandien galvoju apie jus ir kiekvieną dieną esu dėkingas už viską, ką dėl manęs padarėte. Aš tave myliu!


Sunku būti atskirai; prašau žinok, kad esi mano širdyje! Su Motinos diena mama!


Motinos dienos sveikinimai! Aš myliu tave mama! Jūs nusipelnėte visko, ką galime padaryti dėl jūsų, ir dar daugiau!


Žiūriu į mūsų šeimą ir esu labai dėkingas – jūs tai padarėte. Jūs visada buvote su mumis, palaikėte ir mylėjote mus. Su Motinos diena, Mama!


Su Motinos diena mama! Dabar, kai esu mama, matau, kiek daug tu išgyvenai kiekvieną dieną. Padarei tai maloniai ir gražiai, ir jei aš galiu būti perpus tokia nuostabi, kaip tu, laikysiu savo darbą gerai atliktu. Ačiū, kad visada esate toks nuostabus pavyzdys, kokia turi būti mama.


Daugelis žmonių sako, kad jų mama šiandien yra geriausia, bet mes žinome tiesą: manoji yra! Myliu tave, mama! Laimingos motinos dienos!


Tiesiog trumpa žinutė su Motinos diena! Nežinau, kaip tu tai padarei, bet tu tai padarei gražiai. Ačiū tau už viską, ką padarei, kad mus augintum, mama.


Gėlių neužtenka, kad išreikščiau, kokia tu man ypatinga, bet tikiuosi, kad jos šiandien įneš šiek tiek ryškumo tavo dienai. Su Motinos diena, Mama!


Žinau, kad šiandien daug žmonių giriasi, mama, bet ar galiu tau pasakyti paslaptį? Manau, kad visi pagyrimai turėtų priklausyti jums. Aš tave myliu! Sveikiname jus su Motinos diena!


Mama, aš tau tiek daug skolingas; ne tik už VISĄ darbą, kurį atlikote, kad pamaitintumėte ir aprengtumėte mane… ir išsiųstumėte mane į koledžą… ir padėtumėte man per vestuves… ir dar daug daugiau, bet ir už visą besąlygišką meilę, kurią man suteikėte. Niekada negaliu pasakyti pakankamai ačiū, bet galiu pabandyti: ačiū, ačiū, ačiū, ačiū, ačiū!


Neatsitiktinai „MAMA“ aukštyn kojom yra „WOW“ – tu įspūdinga, mama! Aš tave labai myliu!


Ačiū, kad mylite mane ir esate kantri, kad ir kas nutiktų. (Atsiprašau dėl visos tos „paauglystės“.) Myliu tave, mama, ir linkiu tau laimingos Motinos dienos!


Kai žmonės sako: „Tu tampi savo mama“, aš tai priimu kaip geriausią komplimentą. Myliu tave, mama, ir didžiuojuosi, kad esu tavo dukra. Su Motinos diena linkiu tau, mama!


Laimingos motinos dienos! Tikiuosi, kad šiandien galėsite susėsti su kava ir knyga ir mėgautis savo diena. Aš tave myliu!


Įsivaizduoju tave namuose su tavo rytine kava ir linkiu, kad būčiau ten, kad su tavimi pabendraučiau ir suteikčiau tau dėmesio, kurio šiandien nusipelnei. Pasiilgau tavęs ir tikiuosi nuostabios Motinos dienos!


Su Motinos diena, bet tokia mama kaip jūs įrodo, kad kiekviena diena yra svarbi. Tu padarei visas mano dienas ypatingas ir tikiuosi, kad šiandien sugrįši dalį tos meilės ir dėmesio. Aš tave myliu!


Labas rytas, mama. Žinau, kad greitai pasimatysime, bet nekantrauju pasveikinti jus su Motinos diena. Nekantriai laukiame jūsų vėliau; ačiū už viską, ką darote!


Aš tiesiog sėdžiu čia su puodeliu kavos ir galvoju apie tave ir tai, kiek daug paaukojai, kad mano gyvenimas būtų toks gražus. Be tavęs būčiau pasiklydęs, mama, ir esu labai dėkingas. Su Motinos diena, mama!


Oho, dar viena Motinos diena, ir jūs vis dar esate #1 mama pasaulyje! Sveikiname išlaikius titulą!


Aš labai tavimi didžiuojuosi ir dėkoju už viską, ką dėl manęs padarei. Ačiū, kad esi tokia nuostabi, mama. Laimingos motinos dienos.


Žinoma, esu dėkinga už viską, ką dėl manęs padarėte, kai buvau vaikas, bet labiausiai esu dėkingas už santykius, kuriuos palaikome dabar. Man pasisekė ir esu labai dėkinga, kad mus sieja tokia artima draugystė. Su Motinos diena, mama!


Man pasisekė, kad pažįstu tave kaip asmenybę ir dar labiau pasisekė, kad esi mama. Su Motinos diena – tu pati geriausia!


Su Motinos diena tikram superherojui! Tu tokia neįtikėtina, mama, ir aš tave myliu!Patinka? Pasidalinkite su draugais!

517

0 Comments

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *