Gimtadienio sveikinimai moteriai


525

Gimtadienio sveikinimai moteriai gali būti kaip švelnus vėjas, nešantis šiltus žodžius. Įtraukdami gimtadienio citatas ar palinkėjimus, darome šį sveikinimą ne tik malonų, bet ir ypatingą.

Pasveikinkime moterį šia ypatinga proga žodžiais, kurie liečia širdį: „Brangioji, gimtadienio proga noriu tau padovanoti ne tik gėlę, bet ir žodžius, kurie skamba kaip tavo sirdies šauksmas – gražūs ir šilti. Tegul ši diena tau atneša ne tik džiaugsmo, bet ir pilną širdies meilės!”

Gimtadienio sveikinimai moteriai taip pat gali būti išraiškingi ir originalūs: „Šiandien yra diena, kai saulė tavo šypsenoje šviečia švaresnė, o dienos spalvos atrodo gyvesnės. Gimtadienio proga noriu, kad kiekvienas tau atnesdamas žodis būtų kaip švelnus vėjas – prieblanda, sukelianti laimės bangas.”

Nepamirškime ir apie humoro prisotintus gimtadienio sveikinimus moteriai: „Sveikinu gimtadienio proga moterį, kurios smalsumas lyg kvėpavimas – neatsiejama kasdienybės dalis! Linkiu tau atrasti dar daugiau smagių smalsumų ir, žinoma, neapleisti draugų, net jei tai būtų tik torto skonį pabandę katinai!”

Galbūt norėtumėte pabrėžti moters stiprumą ir grožį: „Sveikinu nepaprastą moterį, kuri sugebėjo sugrąžinti grožį kiekvienam metui, per kurį praėjo. Gimtadienio proga noriu tau palinkėti dar daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi bei dar daugiau akimirkų, kai tavo šypsena yra viso pasaulio šviesa.”

Gimtadienio sveikinimai moteriai turėtų atspindėti jos unikalumą ir vertę. Įterpkite širdį šildančius žodžius ar įkvėpiančias citatas, kad ši diena taptų ypatinga ir neabejotinai nepakartojama.


Su gimtadieniu! Linkime, kad ateinantys metai būtų kupini meilės, laimės, džiaugsmo ir juoko.


Su gimtadieniu! Tikiuosi, kad jūsų diena bus jūsų mėgstamiausia!


Su gimtadieniu. Ir toliau ryškiai spindėk! Mes mylime tave!


Su gimimo diena, šaunuolė! Linkiu jums atšvęsti tobulą gimtadienį ir gauti visų formų ir dydžių gimtadienio staigmenų. Tikimės, kad gausite viską, ko norite. Linkiu, kad pavyktų įgyvendinti visas svajones ir siekius. Tikiuosi, kad jūsų santykiai su vyru, vaikais ir draugais bus geri.


Su gimtadieniu ! Telaimina tave Dievas, kad patirtum gausiai tave supančią meilę!


Su gimimo diena gražuole! Tikimės, kad jūsų diena bus tokia pat šviesi kaip ir jūs.


Su gimtadieniu! Man patinka tavo požiūris ir pozityvumas. Tegul ateinantys metai būna kupini meilės, juoko ir naujų nuotykių.


Su gimtadieniu! Man patinka tavo graži dvasia ir pozityvus požiūris. Tegul Dievas ir toliau palaimina jus ateinančiais metais!


Linkiu jums daug laimingų ateinančių metų.


Linkime dar daug nuostabių, meilės ir laimės kupinų metų!


Su gimimo diena. Dar daugiau šlovingų metų geros sveikatos ir ramybės!


Nėra žodyno, kuriame būtų tinkami žodžiai apibūdinti, kokia mylinti, nuostabi, rūpestinga ir meili yra mano gražioji sesuo . Taigi aš tiesiog pasakysiu: su gimtadieniu, sesuo!


Gražaus gimtadienio linkiu! Tegul jūsų laukia dar daug įsimintinų.


Su gimtadieniu (vardas), linkiu tau tik geriausio tavo gimtadienio proga, tegul Dievas ir toliau tau šviečia savo šviesą!


Pati nuostabiausia mano pažįstama moteris – su gimtadieniu! Visada būkite elegantiški, tvirti ir be pastangų prašmatni. Štai dar vieni geriausio gyvenimo metai.


Palaiminimų lietaus, sveikatos ir meilės!


Su gimtadieniu! Daugiau malonės ir daug laimės!


Tegul jūsų gimtadienis ir ateinantys metai būna kupini geros sveikatos, turtų, laimės ir didelės meilės. Jūs turite gražią šeimą, kurią mylite ir kurią dievinate. Sveikiname!


Su gimtadieniu nuostabioji ponia. Daug palaiminimų ateinantiems metams!


Gražių dalykų nutinka gražiems žmonėms tokiomis gražiomis dienomis kaip jų gimtadieniai; Tegul ši graži diena suteikia jūsų gražiam gyvenimui daugiau grožio!


Su gimtadieniu gražuolė, linkiu dar daugiau vaisingų metų švęsti gėrio, turtų ir laimės!


Su gimtadieniu (vardas), tegul Viešpats išpildo visus jūsų širdies troškimus!


Su gimtadieniu! Linkiu jums laimės, ramybės ir meilės, džiaugsmo!


Su gimtadieniu! Jūs esate mūsų grupės kūrybinis genijus, nuolat stumiantis ribas ir laužantis formas. Nekantraujame pamatyti, kokių nuostabių dalykų šiais metais pasieksite.


Linkiu visada džiaugsmo, ramybės, laimės ir ilgo gyvenimo. Su gimtadieniu panele!


Su gimtadieniu, būk nuolanki ir telaimina tave Dievas!


Tegul Dievas ir toliau nepaprastai palaimina jus jūsų ypatingą dieną. Mėgautis!


Tai puiki diena savigarbai pakelti. Visi tau linkės tik gero. Su gimtadieniu.


Tikimės, kad jūsų diena bus kupina daug meilės ir laimės


Su gimtadieniu! Linkiu jums dar daug metų, kupinų meilės, laimės gyvenime ir dar daug nuostabių metų, kuriuos reikia švęsti!


Tegul jūsų diena būna nuostabi ir tegul Dievas palaimina jus dar daugybe kartų!


Su gimtadieniu! Išsaugokite mano gimtadienio pranešimą. Mieloji, tu nuostabi moteris! Tu mane įkvepi! Būkite stipri, nelyginkite savęs su kitais. Linkiu jums metų, kupinų džiaugsmo, kurį teikiate kitiems. Man patinka tave pažinti ir nekantrauju susitikti su tavimi.


Linkiu jums daug sveikatos ir laimės su jūsų nuostabia šeima. Telaimina jus visus Dievas!


Su gimtadieniu! Dėkojame už visą įkvėpimą ir pozityvumą, kurį išleidote pasauliui!


Linkime geriausio gimtadienio, mėgaukitės kiekviena akimirka! Tegul Dievas palaimina jus ir jūsų šeimą malone ir gailestingumu dabar ir visada.


Su gimtadieniu! Tegul jūsų širdis prisipildo meilės ne tik per gimtadienį, bet ir kiekvieną metų dieną. Linkime daugiau pergalių!


Su gimtadieniu! Džiaugiuosi, kad gimėte šią dieną! Tai ypatinga diena! Linkiu sėkmės visose jūsų pastangose! Kaip kartą pasakė Coco Chanel: „Nužudyk juos su sėkme ir palaidok su šypsena“. Esate darbšti, tačiau nepamirškite šiandien švęsti ir nudažykite miestelį raudonai, garsiai dainuodami „Su gimtadieniu“. Tikiuosi, kad gausi viską, ko nori.


Su gimimo diena gražuole. Linkiu viso ko geriausio gyvenime. Tegul Viešpats ir toliau jus saugo: saugi, stipri ir atspari!


Ei, su gimtadieniu, gražuole. Tegul kiekvieni praeinantys metai atneša jums išminties, linksmumo ir ramybės. Žaviuosi jūsų ryžtu ir aistra gyvenimui. Nepamirškite šiandien skirti šiek tiek laiko sau ir pasilepinti. Tu to nusipelnei! Linkime kitiems prisiminimų ir svajonių įgyvendinimo metais.


Su gimtadieniu. Tegul jūsų diena būna kupina malonių staigmenų, o ateinantys metai būna geriausi. Būkite sveiki ir be galo laimingi


Su gimtadieniu (vardas)! Smagaus ir palaiminto gimtadienio! Daug apkabinimų ir bučinių, būkite saugūs, būkite sveiki


Šiandien svarbiausia metų diena! Šiandien tavo gimtadienis! Atminkite, kad amžius yra tik skaičius ir jūs visada išliksite jauna! Nevadink savo kūno amžiumi! Daryk ką nori!Jei nori šokti – šokti, jei nori verkti – verkti! Gyvenkite kaip vakarėlių mergina, kuri save supa švente.


Tai tavo gimtadienis, geriausia moteris šiame pasaulyje! Paverskite savo svajones realybe ir niekada neleiskite niekam nublankinti jūsų spindesio. Tikiuosi, kad šie metai jums atneš visus dizainerių batus ir rankines, kurių širdis geidžia.


Tegul jūsų gyvenimas žydi kaip gyva lauko gėlė, skleidžianti džiaugsmą ir grožį, kad ir kur eitumėte.


Su gimtadieniu. Jūs esate mylinti šviesa ir gražus kantrybės bei meilės pavyzdys!


Su gimtadieniu švelniausiai ir mylinčiai moteriai, kurią pažįstu. Esu didelis jūsų bendruomenės su kitais gerbėjas, visada teikiu džiaugsmo ir paguodos aplinkiniams. Tegul šie metai būna pripildyti muzikos, juoko ir begalės palaiminimų.


Su gimtadieniu Brangioji! Linkiu tau daug sveikatos, nes tai gyvybiškai svarbu. Turtas yra niekas be sveikatos! Visada būkite ant teigiamos bangos ir praleiskite unikalias dienas savo kūrybišku mąstymu! Tegul visi jūsų norai išsipildo. Sveikinu!


Su gimtadieniu! Jūs esate nuostabi savo gerumu, užuojauta ir visada iškeliate kitus prieš save. Tegul šie metai atneša jums visą meilę ir laimę, kurios nusipelnėte.


Su gimtadieniu! Tu graži vidumi ir išore! Tikimės, kad turite nuostabią švenčių savaitę!


Sveika! Tai tavo gimtadienis! Šiandien mes esame šalia jūsų, nes jūsų gerumas daro šį pasaulį geresnį! Prisiminkime Rihannos eilutes iš jos dainos „Shine bright like a Diamond“. Visada būk viršuje! Tu mūsų žvaigždė!


Su gimtadieniu tau, gražioji panele! Dėkojame, kad esate gerumo, paslaugumo ir užuojautos pavyzdys! Geros dienos!


Patinka? Pasidalinkite su draugais!

525

0 Comments

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *