Linksmi gimtadienio sveikinimai


521

Linksmi gimtadienio sveikinimai gali būti kaip kūdikio juokelis – jaukus ir širdį šildantis. Įterpkime gimtadienio citatas ar palinkėjimus, kurie privers šypseną žybsčiuoti ne tik ant sveikintojo veido, bet ir visų svečių.

„Sveikinu gimtadienio proga! Tegul ši diena tau nuspalvina veidą ne tik torto glaistu, bet ir nuostabiomis akimirkomis, kurios taps tavo gyvenimo paveikslu. Kaip sakė vienas išmintingas žmogus: ‘Nesvarbu, kiek tau metų, svarbu, kaip tu jais gyveni!'”

Linksmi gimtadienio sveikinimai gali būti ir šmaikštūs bei humoristiški: „Laikas nepalaužia, tik įkaista! Sveikinu su gimtadieniu ir linkiu tau tokios šventės, kokią iki šiol turėjai tik sapnuose – su nebaigtu tortu ir nesuskaičiuojama gerumo doze!”

Humoro prisotinti gimtadienio sveikinimai gali skambėti kaip nuotaikingas skambutis: „Sveikinu gimtadienio proga! Tu – kaip geriausias gėrimas – kuo senesnis, tuo brangesnis. Linkiu tau šiandien, kad netrūktų gerų draugų ir jų linksmų tostų!”

Galbūt norėtumėte pabrėžti šventės gyvavimą kartu su sveikintoju: „Gimtadienio diena – tai kaip draugystės lapas kalendoriuje, kuris kasmet šviečia kaip nauja. Linkiu tau šios dienos prisiminimų kaip smagiausių dainų, kurias gyvenimas yra tau padovanojęs.”

Linksmi gimtadienio sveikinimai gali būti ir asmeniški, prisimenant bendras akimirkas: „Sveikinu su gimtadieniu, drauge! Atsimenu, kaip vaikystėje drauge keliavome į nepažįstamą žemę, o šiandien keliaujame per gyvenimą kartu. Tegul ši diena bus dar viena nuotykio pradžia!”

Gimtadienio sveikinimai gali būti tikrai linksmi, jei į juos įtrauksite nuotaiką keliaujančias citatas ar pasakojimus. Pasirinkite žodžius, kurie atspindi jūsų pačių pozityvų ir linksmybių kupiną požiūrį.


Gyvenk iki tokio amžiaus, kad pats tavo vaizdas kelia siaubą kūdikiams ir buvusiems mylimiesiems. Su gimtadieniu!


Tai tavo gimtadienis, sukaktis tos dienos, kai pergalingai ištrūkai iš motinos įsčių. Taigi, tai gana šaunu.


Su gimtadieniu! Tikiuosi, kad šį gimtadienį švęsite taip, kaip švenčiate pirmąjį: nuogas ir rėkdamas.


Pamirškite praeitį, kurios negalite pakeisti, ateitį, kurios negalite nuspėti, ir tikrai pamirškite apie dabartį, nes aš tavęs nesulaukiau. Su gimtadieniu!


Su gimtadieniu! Tegul jūsų širdis šiandien bus tokia pat pilna, kaip ir „Facebook“ siena, gimtadienio žinutėmis iš žmonių, su kuriais niekada nekalbėjote.


Tai tavo gimtadienis, tu žinai, ką tai reiškia. Laikas jums nejaukiai šypsotis, kol draugai ir šeimos nariai glumina jūsų gimtadienio dainą. Geri laikai!


Įdomus faktas: geras gimtadienis yra 90% psichikos ir 10% alkoholio. Pradėkite liejimą ir su gimtadieniu!


Su gimtadieniu! Manau, puiku, kaip buvai jaunas.


Nuostabiam draugui gimtadienio proga gailiuosi tik to, kad nesutikau tavęs anksčiau, todėl galėjau tave erzinti ilgiau. Su gimtadieniu!


Su gimtadieniu tikram mano draugui. Šiais laikais jų rasti yra sunkiau nei kiaušinius, todėl tikrai turėtumėte jaustis pasiekę!


Su gimtadieniu! Jis dega – kaip tavo žvakės!


Jūsų ypatingai dienai atsiunčiau jums tikrai malonią dovaną. Tai vaiduoklio apkabinimas! Jūs to nejaučiate, bet tai tikrai yra! Su gimtadieniu!


Tu neatrodai nė dienos vyresnis nei 16 metų! Iš tolo, užmerktomis akimis. Su gimtadieniu!


Linkiu jums laimingiausio gimtadienio su visu savo užpakaliu! (Kodėl turėčiau sakyti „iš visos širdies“, kai mano užpakalis tikrai didesnis.)


Kiekvienas žmogus vieną kartą gali būti jaunas. Šiandien tai oficialu, jūsų eilė baigėsi. Su gimtadieniu!


Vyresnio amžiaus? Neabejotinai. Išmintingesnis? …mmm diskutuotina. Su gimtadieniu!


Protingas, gražiai atrodantis ir juokingas! Bet užtenka apie mane. Su gimtadieniu!


Tikras draugas prisimena tavo gimtadienį, bet ne tavo amžių.


Su gimtadieniu. Tikiuosi, kad tavo diena bus tokia pat graži kaip tavo veidas.


Galbūt esate priešistorinis, bet bent jau nesate išnykęs! Su gimtadieniu!


Užuodžiu senų žmonių kvapą! Oi, ne, tai tik tu. Su gimtadieniu!


Galbūt esate priešistorinis, bet bent jau nesate išnykęs!


Tegul išsipildo visi jūsų gimtadienio linkėjimai, išskyrus nelegalius!


Su gimtadieniu vienam iš vienintelių žmonių, kurio gimtadienį prisimenu be Facebook priminimo.


Negalvokite apie juos kaip apie žilus plaukus. Pagalvokite apie juos kaip apie gimtadienio blizgučius, išaugančius iš jūsų galvos.Patinka? Pasidalinkite su draugais!

521

0 Comments

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *