Naujųjų metų sveikinimai


521

Šilti Naujųjų metų sveikinimai yra kaip šviesos blyksniai artėjančio naujo etapo gyvenime. Įterpkime šiuos sveikinimus, kad nauji metai prasidėtų šiltomis ir pozityviomis emocijomis.

„Sveikinu su Naujaisiais metais! Tegul šis naujas etapas atneš tau ne tik daug šventinių akimirkų, bet ir galimybę išsipildyti visuose tavo siekiuose ir troškimuose.”

Naujųjų metų sveikinimai gali būti ir įkvėpiančios žinutės: „Linkiu tau nepakartojamų Naujųjų metų akimirkų, kai kiekviena diena bus kaip nepažįstama knyga, pilna įdomių istorijų ir nepamirštamų nuotykių.”

Humoro prisotinti Naujųjų metų sveikinimai taip pat gali būti šmaikštūs ir linksmi: „Sveikinu su Naujaisiais metais! Tegu šie metai tau būna lyg geriausias juokas – linksmas, nepaliekantis abejingais ir kupinas nenumaldomų netikėtumų!”

Asmeniški Naujųjų metų sveikinimai atspindi jūsų bendrą ateities viziją: „Linkiu tau nepaprastų Naujųjų metų akimirkų, pilnų meilės, sėkmės ir laimės. Tegul šių metų pasiekimai būna kaip tavo asmeninė pergalės saga.”

Su džiaugsmu ir optimizmu sveikinu tave su Naujaisiais metais! Tegul šie metai tau būna kupini naujų galimybių, įkvepiančių akimirkų ir sėkmės kelio.


Laimingų Naujųjų metų iš visos širdies! Linkiu tau viso ko geriausio, šviesiausio ir gražiausio. Tegul išsipildo jūsų giliausi norai. Tegul Naujieji 2024 metai būna patys šviesiausi, sėkmingiausi ir laimingiausi!


Laimingų Naujųjų metų! Iš visos širdies linkiu tik geriausio ir to, ko reikia! Tegul šventinė pūga suteikia jums daug vilčių, ryškių šviesų, eglutės papuošimų ir pasakiško Naujųjų metų išvakarių aksomo! Linkiu išsipildyti puoselėjamiems norams, finansinės gerovės ir gausaus dovanų sniego! Linksmų švenčių!


Laimingų Naujųjų metų! Nuoširdžiai linkiu paprastos žmogiškos laimės – artimųjų šalia, geros sveikatos ir ramaus dangaus virš galvos. Būtent šiuos mažus džiaugsmus žmonės pamiršta prieššventiniame šurmulyje, tačiau šios akimirkos neįkainojamos! Tegul ateinančiais metais išsipildo jūsų brangiausi norai, o Senelis Šaltis duoda jums tai, apie ką svajojate. Sėkmės, įkvėpimo ir šventinės nuotaikos!


Laimingų Naujųjų metų! Linkime, kad 2024-aisiais įveiktumėte visas savo branginamas viršūnes, gautumėte pelnytus apdovanojimus, patirtumėte svaiginančių emocijų, pasimėgautumėte maloniais įvykiais ir išsipildykite savo puoselėtas svajones. Tegul sėkmė jus lydi visame kame ir tegul šie metai tampa šviesiu ir laimingu jūsų gyvenimo puslapiu.


Laimingų Naujųjų metų! Linkiu, kad Senelis Šaltis suteiktų jums magijos atsargų visiems kitiems metams: kad jūsų problemos ištirptų taip greitai, kaip snaigės ant delnų, kad grandiozinės sėkmės griaustų garsiau nei naujametiniai fejerverkai ir kad jūsų nosį graužtų ne tik šaltas oras, bet ir didžiulės laimės bei sėkmės nuojauta! Tikėkite stebuklais, ir jie tikrai įvyks jūsų gyvenime!


Mieloji, sveikinu jus su Naujaisiais metais! Linkiu jums viso ko geriausio, šviesaus, stebuklingo, putojančio! Viskas, ko nusipelnėte iki galo! Likite tokia pat rūpestinga, ištikima ir stipri. Esu be galo laiminga, kad esi mano ir tik mano, kad mes suradome vienas kitą šiame didžiuliame pasaulyje, ir noriu tikėti tik geriausiu! Tegul ateinantys metai išpildo visas mūsų svajones!


Laimingų Naujųjų metų! Su nauja laime! Tegul ateinantys 2024 metai būna šviesūs ir švarūs, atneša dalelę vilties, gėrio ir klestėjimo! Tegul pokyčiai jame būna tik į gerąją pusę, o gyvenimas tampa įdomesnis ir turtingesnis. Nebijokite sunkumų ir staigių posūkių – tai tiesus kelias į sėkmę! Svajokite, kurkite norus, o Naujaisiais metais jie tikrai išsipildys!


Linksmų stebuklų švenčių ir troškimų išsipildymo – laimingų Naujųjų metų! Iš visos širdies linkime sveikatos, gyvybinės energijos, didelės laimės, ištikimos ir nuoširdžios meilės. Tegul draugai būna ištikimi, artimieji – rūpestingi, kolegos – supratingi, šeima – stipri. Tegul kiekviena ateinančių 2024-ųjų diena atveria jums naujų neįtikėtinų perspektyvų ir atneša tik gerų naujienų!


Laimingų Naujųjų 2024 metų. Linkiu nuostabios Naujųjų metų nuotaikos, nuoširdžios laimės, šilumos. Linkiu, kad pasakos atmosfera, kuri dabar gaubia visą pasaulį, įsiskverbtų į tavo širdį ir suteiktų sparnus už nugaros. Tegul ateinančiais metais viskas klostosi būtent taip, kaip norite, kad jūs kelyje sutiktumėte tik gerus žmones, tebūna saldus pergalių skonis, o gyvenimo džiaugsmas – nuoširdus. Laimingų Naujųjų metų!


Laimingų jums Naujųjų metų! Su nauja laime! Laimingos naujo gyvenimo pradžios! Linkiu, kad ši užburianti naktis pripildytų jūsų gyvenimą ypatingos prasmės, ryškių spalvų, spindesio ir šviesos, kurios pavydėtų pačios žvaigždės! Naujųjų metų išvakarės – puikus metas apmąstyti ir pasimokyti iš praėjusių metų bei rašyti planus ateinantiems 12 mėnesių. Todėl greitai pateikite norą, o dar geriau kelis! Jie tikrai išsipildys!


Nuoširdžiai, iš visos širdies, sveikinu Jus su Naujaisiais metais! Toks gražus, šviesus, įkvepiantis. Linkiu sveikatos, meilės kiekvieną akimirką, sėkmės versle, kantrybės siekiant užsibrėžto tikslo, tarpusavio supratimo santykiuose ir, kad jūsų norai išsipildytų!


Mielas drauge, laimingų Naujųjų metų! Linkiu, kad ateinančiais metais jūsų ištikimais bendražygiais būtų sveikata, meilė ir turtas, kad jūsų namuose vyrautų šventinė nuotaika, o žodžiams ir veiksmams, kurie duoda gėrį ir džiaugsmą, visada būtų priežastis. Tegul kiekvieną rytą šviesi saulė žvilgčioja į jūsų langus, o linksmi saulės spinduliai, kaip šios Kalėdų eglutės lemputės, ateinančiais metais pranašauja jums laimę ir daugybę stebuklų!


Laimingų Naujųjų metų! Su nauja laimė, nauja sėkmė ir naujos galimybės pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę! Linkiu, kad ateinantys metai atneštų jums daug akinančių laimėjimų ir pergalių, kaip danguje spindinčios žvaigždės! Linkiu šilumos, namų jaukumo, nuostabios nuotaikos, puikios sveikatos, malonaus bendravimo su artimaisiais ir, žinoma, be galo didžiulės ir gilios žmogiškos laimės!


Laimingų Naujųjų metų! Prisiminkite, kad šiuo pasakišku laiku nėra nieko neįmanomo, kad visos svajonės yra įmanomos, todėl – drąsiai išsakykite savo norus ir mėgaukitės magija! Tegul džiugios emocijos jūsų sieloje sužiba kaip šventiniai fejerverkai! Tegul šilti linkėjimai sklinda iš artimųjų lūpų, o jūsų širdyje nelieka vietos liūdesiui. Laimingų Naujųjų metų su nauja laime!


Laimingų Naujųjų metų! Iš visos širdies linkiu šventinės nuotaikos, namų jaukumo ir norų išsipildymo! Tegul gyvenimas tampa purus ir putojantis kaip sniegas už lango, o Naujųjų metų simbolis suteiks jums džiaugsmo, linksmybių ir pozityvumo jūrą. Geros sveikatos, šeimos laimės ir ramybės. Tikėkite gerais dalykais ir jie tikrai įvyks!


Mieli kolegos, laimingų Naujųjų metų! Nuoširdžiai dėkojame už bendrą per praėjusius metus sėkmingai nuveiktą darbą. Kartu greitai išsprendėme pavestas užduotis, susidorojome su sunkumais, kovojome su konkurentais ir laiku pateikėme ataskaitas! Koordinuoto darbo dėka pakėlėme įmonę į naują lygį! Naujaisiais metais parodykime dar geresnius rezultatus, viršykime savo planus ir būkime žingsniu priekyje konkurentų! Gyvybingumo, energijos, sėkmės ir originalių idėjų!


Laimingų Naujųjų metų jums ir visai jūsų šeimai! Linkiu, kad jūsų namai būtų pripildyti jaukumo, o siela – džiaugsmo. Tegul viskas, kas nereikalinga, išnyksta iš jūsų gyvenimo, o viskas, kas reikalinga ir brangu, dauginasi daug kartų. Tegul Naujųjų metų išvakarės palieka malonų poskonį, išsipildo visi jūsų norai, išsipildo jūsų planai, o rezultatai pranoksta jūsų lūkesčius. Likite tuo pačiu nuostabiu žmogumi, suteikite visatai savo meilę – ir tegul ji atsiliepia!


iškos laimės, ramybės ir šilumos jūsų namuose, harmonijos ir meilės jūsų širdyje. Tegul Jūsų mylimasis visus metus atlieka Kalėdų Senelio pareigas ir pamalonina Jus trokštamomis dovanomis. Būkite laimingi, mylimi, sveiki, sėkmingi ir žavūs kaip visada!


Linksmų nuostabiausių ir stebuklingiausių atostogų! Tegul Naujieji 2024 metai jums būna kažko naujo ir gražaus pradžia! Tegul ateinančiais metais padaugėja visos gyvenimo palaimos. Jūsų sveikata bus gera, šeima bus laiminga, o materialinė gerovė leis įgyvendinti net drąsiausias svajones! Laimingų Naujųjų metų!


Laimingų Naujųjų metų, mieli draugai! Naujieji metai yra tarsi tuščias sąsiuvinis. Tvirtai laikykite spalvotus pieštukus ir parašykite dar vieną nuostabią istoriją su savimi, atlikdami pagrindinį vaidmenį! Linkiu, kad būtų visko: linksmybių su šeima ir draugais, puikios nuotaikos, didelių ir mažų pergalių, karjeros pakilimų ir neįtikėtinų laimėjimų! Su Naujaisiais 2024 metais!


Laimingų Naujųjų metų! Tegul jie būna sėkmingi, laimingi ir turtingi! Tegul išsipildo viskas, ko trokštate šią pasakišką naktį, tegul laimė krenta ant delno kaip naujametinė snaigė ir niekada neištirpsta. Geriausių Naujųjų metų!


Laimingų Naujųjų metų! Linkiu saulėtos šilumos sieloje, gero vėjo versle, ugnies meilėje ir geležinės kantrybės sunkumuose. Tegul tikėjimas savimi būna tvirtas jūsų gyvenimo gerovės pagrindas, o laimės atsargos šimtmečiams užtenka ne tik visiems jūsų artimiesiems, bet ir visoms jūsų ateities kartoms. Linkiu, kad Kalėdų Senelio dovanos būtų jaunystė, sveikata ir grožis, kad gyvenimo sunkumai jūsų nepaliestų, o jūs, kaip paukštis, lengvai ir natūraliai įveiktumėte bet kokias aukštumas ir posūkius!


Laimingų Naujųjų metų,
laimingų laimės ir meilės metų!
Tegul išsipildo visi jūsų norai,
išsipildo jūsų svajonės!
Tegul šampanas spindi,
putos švelniai šniokščia!
Leisk savo
sielai žaisti, linksmintis ir dainuoti visus metus!
Tegul
jūsų namai prisipildo meilės ir turtų!
Ramybės, gėrio, sveikatos jums!
Laimės ir sėkmės visame kame!


Laimingų Naujųjų metų!
Tegu atneša naują džiaugsmą,
Tegul pajamos viršija išlaidas,
Tegul viskas visada pavyksta:
Viršūnės tuoj įveikiamos,
Ir kiekvienas žingsnis lengvas,
Ir, kartais be priežasties,
Staiga siela dainuoja ir džiaugiasi.
Laimingų Naujųjų metų! Linkiu jums sėkmės
su visais atsitiktiniais trukdžiais iš nepaisymo!
Jei už langų verkia pūga,
vadinasi, namuose jauku ir šilta.


Laimingų Naujųjų metų! Linksmų nuostabių atostogų!
Džiaugsmas, harmonija, šiluma!
Kad gyvenimas būtų gyvybingiausias, įdomiausias,
pasakiškiausias ir mieliausias!
Tegul jūsų svajonės, viltys, lūkesčiai
greitai išsipildo, linkiu
jums geriausios palaimos ir klestėjimo
naujaisiais metais!


Laimingų Naujųjų 2024 metų! Tegul tai būna sėkmės, įkvėpimo ir sunkiausių problemų sprendimo metai! Tegul jūsų planai išsipildo, jūsų namai prisipildo džiaugsmo, gerėja jūsų sveikata, išnyksta problemos! Linksmų švenčių!


Laimingų Naujųjų metų!
Nuoširdžiai linkiu tau visko!
Taip, kad netyčia, pro šalį,
staiga niekas nepasimiršta!
Linkiu jums pasakiškų istorijų
Apie prašmatnumą ir spindesį, apie sielos ramybę,
Kur yra vila su vaizdu į jūrą,
Kur yra laimė su mylimuoju trobelėje!
Linkiu tau ramybės ir klestėjimo!
Tegul šviesa sklinda iš jūsų sielos!
Šiluma, tarpusavio supratimas!
Sveikatos, laimės, ilgų metų!


Laimingų Naujųjų metų!
Padarykite norą greitai!
Tai išsipildys (žinau)
Kaip vaikystėje, svajok drąsiai!
Tegul burtininkas gražiu avikailiu
atneša tau maišą laimės,
Ir ateis nuostabus laikas –
Kai visur viskas gerai!
Tiek finansiškai, tiek asmeniškai,
Įvairių idėjų įkūnijimas –
bus idealūs, puikūs metai!
Jums ir jūsų artimiesiems!


Tegul Naujieji Metai
įeina į jaukius, šviesius namus kaip nuostabi pasaka,
Tepagražina pasaulį,
Tegul pamiršta praeitį!
Šviesos paslaptingai kibirkščiuoja,
sniego valsas šoka,
o žmonės švenčia šventę
, palikdami praeityje melą. Linkime meilės, sėkmės ir šilumos
ateinančiais metais , tegul jūsų gyvenimas būna šviesiausias, geriausias ir laimingiausias!


Girliandos mirga, fejerverkai aidi,
Šią valandą sveikinami visi artimieji,
Visas pasaulis šoka aplink eglutę,
O aš sveikinu tave su Naujaisiais metais!
Linkiu, kad šie metai būtų super šaunūs –
dosnūs, sėkmingi, laimingi, sveiki,
linksmi, žėrintys, skambantys ir šviesūs,
turtingi švenčių, susitikimų, dovanų!
Tebūnie jis stebuklingas, nuostabus,
žvalus, besišypsantis ir įdomus!
Tegul jis šviečia jums ryškią saulę
ir išsipildo visi jūsų norai!


Naujieji metai – norų metas,
Kai gali svajoti,
Laikas susitikti su draugais,
Švęsti džiugias šventes.
Ir tegul gražioji eglutė
mus vėl pradžiugina savo apranga,
Šią dieną prisiminsime dar ilgai,
Išsaugosime savo širdyse.Patinka? Pasidalinkite su draugais!

521

2 Comments

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *