Tėvo dienos sveikinimai


517

Šilti tėvo dienos sveikinimai – kaip padėka ir meilė supintos į žodžius. Įterpkime šiuos sveikinimus, kurie šviesins šios ypatingos dienos jausmus.

„Sveikinu su Tėvo diena! Tegul ši diena tau atneš ne tik džiaugsmo, bet ir širdyje pilną šiltumo, kurį visi turime tau dėkoti.”

Tėvo dienos sveikinimai gali būti ir prisiminimai iš praeities: „Linkiu tau nuostabių Tėvo dienos akimirkų, prisimenant visus tuos kartus, kai buvai mūsų šalia kaip stiprus ir mylintis tėtis. Ačiū už viską!”

Humoro prisotinti tėvo dienos sveikinimai taip pat gali būti švelnūs ir juokingi: „Sveikinu su Tėvo diena! Tebūnie ši diena tau švyti kaip mano pirmasis dviratis, kurį tu man nupirkai. Tiksliai kaip tavo paties kokteiliai!”

Asmeniški tėvo dienos sveikinimai atspindi jūsų ryšį: „Linkiu tau nepakartojamų Tėvo dienos akimirkų, kai šeima būna kartu ir širdys tūno vienos rytą pusryčiuose. Tu esi mūsų gyvenimo vadovas.”

Su meile ir padėka sveikinu tave su Tėvo diena. Tegul ši diena tau atneš daug džiaugsmo, laimės ir šeimos bendravimo akimirkų.


Laimingos Tėvo dienos!
Tėti, tu esi geriausias, aš žinau
Jūs visus apsaugojote nuo žalų
Ir tu mane užauginai.

Linkiu stiprybes
Kad sveikata visada būtų,
Kad visi jūsų norai išsipildytų,
Ir problemos išgaruotu.

Tėti, mano brangusis, brangusis,
Atsimink, aš visada su tavimi,
aš tave labai myliu
Ir ačiū už viską!


Tėvo dienos proga linkiu, kad kiekvieną kartą grįžus namo iš darbo Jus pasitiktų skambantys vaikų balsai ir mažų pėdučių čiulbėjimas. Ir jų bus daugiau!


Tėvas yra vyras. O vyras yra šeimos maitintojas. Taigi gaukite sau daugiau laimės. O didžiausia laimė – vaikai. Laimingos Tėvo dienos!


Tėvo dienos proga linkiu jums vieno dalyko, bet tai bene svarbiausia – būti vertu pavyzdžiu savo vaikams! Gražios šventės.


Tėvas yra šeimos ramstis, kūrėjas, pamatas ir pagrindinis jos globėjas. Tai sunkus darbas kiekvieną dieną, bet jūs puikiai atliekate savo pareigas. Užauginote vaikus tam, kad galėtumėte didžiuotis. Jūs suteikėte savo artimiesiems patogų ir visavertį gyvenimą. Ir tegul jie tau suteikia savo meilę – kas gali būti svarbiau? Laimingos Tėvo dienos!


Sveikinamu su Tėvo diena ir linkiu visada išlikti didvyriu savo vaikui ir tikru išminties, pasitikėjimo, drąsos ir garbės pavyzdžiu! Tegul tėvystė kiekvieną dieną suteikia svarbos, būtinybės, palaikymo ir meilės jausmą!


Tėti, su Tėvo diena! Linkiu tau laimės, kad gyvenimas būtų džiaugsmingas ir nesuvalgytas rutinos, kad tavo sveikata būtų stipri, o širdis amžinai jauna. Tegul likimas dažniau apdovanoja jus už visas jūsų pastangas ir visada jus saugo, kad ir kas nutiktų ir kur būtumėte. Linkiu, kad sėkmė jums visada būtų tikra ir kiekviena akimirka būtų džiaugsminga!


Mielas tėti, sveikinu tave su Tėvo diena! Linkiu stiprybės kaip herojui, kurios užtektų mums visiems, geros sveikatos, laimės krepšio, įdomių atostogų, teigiamų emocijų su šeima ir begalės pinigų.


Laimingos Tėvo dienos!
Būk sveikas, mylimas tėti, tegul gyvenimas būna turtingas
sėkmės ir gėrio .

Tariu ačiū už viską:
už palaikymą ir patarimus
linkiu stiprybės,
veržlumo ir ilgų metų.


Mielas tėti, ačiū už šilumą, rūpestį ir meilę, kurią rodote kiekvieną dieną. Nuoširdžiai tikiuosi, kad pajusite, koks esate man brangus. Tu esi geriausias tėtis pasaulyje! Ir iš visos širdies linkiu, kad išliktumėte toks visada!


Sveikiname su ypatinga švente – Tėvo diena! Būti tėvu ir sunku, ir džiugu, bet bet kuriuo atveju tai yra laimė! Rūpinkitės ir vertinkite savo statusą. Linkiu daug stiprybės, išteklių ir kantrybės atlikti tokį garbingą vaidmenį!


Mano brangus tėti, šią dieną linkiu tau viso ko geriausio. Labai ačiū, kad visada buvote su manimi, kad padedate sunkiais laikais, kad esate žmogus, kuriuo visada galiu pasikliauti. Linkiu sveikatos ir laimės. Linkiu, kad visos jūsų svajonės visada išsipildytų. Ačiū, kad turi mane ir visada esi šalia.


Žinau, kad taip sako kiekvienas vaikas, bet tu esi geriausias tėtis pasaulyje. Aš rimtai. Laimingos Tėvo dienos.


Su Tėvo diena šauniausiam planetos tėčiui! Ačiū, kad esate.


Ačiū, kad visus šiuos metus į mano gyvenimą atnešėte meilę, priėmimą ir džiaugsmą. Su Tėvo diena, tėti!


Esu dėkingas už tave, tėti, ir nesu tikras, ar kada nors galėsiu tau atlyginti už viską, ką dėl manęs padarei. Laimingos Tėvo dienos!


Geriausiam mano pažįstamam vyrui: su Tėvo diena! Mėgaukitės kiekviena šios ypatingos dienos akimirka.


Tu esi visuose mano mėgstamiausiuose prisiminimuose. Laimingos Tėvo dienos.


Su Tėvo diena mano geriausiam draugui ir didžiausiam rėmėjui, aš tave myliu!


Su Tėvo diena tą, kurį myliu. Tikiuosi, kad kiekvieną dieną pajusite, koks esu dėkingas už jus ir už viską, ką darote.


Laimingos Tėvo dienos! Tu ne tik mano tėvas, bet ir vienas artimiausių mano draugų.


Tu esi mano vienintelis tėtis, ir aš visada turėsiu tau ypatingą vietą savo širdyje. Laimingos Tėvo dienos!


Kuo vyresnis, tuo labiau suprantu, kaip svarbu turėti tokį tėtį kaip tu. Jūs suteikėte mano gyvenimui stabilumo ir meilės bei priėmimo, kurio man reikėjo. Laimingos Tėvo dienos!


Man labai pasisekė, kad turiu tokį tėvą kaip tu. Tikiuosi, kad jūsų Tėvo diena bus geriausia!


Ačiū, kad esate čia kiekvieną dieną su meile ir patarimais, kurių man reikėia. Viskas, ką tu mane išmokei, man įstrigo ir man pasisekė, kad turiu tokį tėtį kaip tu.


Tėti, tu davei man geriausius dalykus gyvenime: savo laiką, rūpestį ir meilę. Esu tikrai dėkingas, kad turiu tave mano gyvenime. Laimingos Tėvo dienos!


Su humoru sveikinimai

Niekada nemaniau, kad būsiu dėkingas už tėčio pokštus, bet esu dėl tavęs!


Siunčiame jums nuoširdų dėkingumą Tėvo dienos proga. Tai mažiausia, ką galiu padaryti, atsižvelgiant į visus žilus plaukus, kuriuos tau padovanojau.


Tikiuosi, kad visi jūsų drąsiausi Tėvo dienos norai išsipildys – galbūt net ir tas, kad nemiegotumėte visą beisbolo popietę per televiziją.


Šiandien viskas apie tave, tėti! Mėgaukitės, nes rytoj tai grįš mums visiems.


Tikiuosi, kad per Tėvo dieną praleisite laiką mėgstamais būdais. Tu to nusipelnei!


Laimingos Tėvo dienos su meile nuo jūsų mėgstamiausio vaiko. 


Nekeisčiau tavęs į nieką! Žinoma, niekas man nieko nepasiūlė! Myliu tave ir pasiilgau!


Tikiuosi, kad jūsų Tėvo diena bus nuostabi, nors jūsų mėgstamiausias vaikas nepadės jums švęsti!


Tikiuosi, kad jūsų Tėvo diena bus kupina daug sodo darbų ir ledinės arbatos.


 Su Tėvo diena, tėti! Galbūt nesu tobulas vaikas, bet viskas gerai. Aš tau atleidžiu.


Su Tėvo diena nuo jūsų mėgstamos finansinės naštos.


Tikiuosi, kad jūsų Tėvo diena bus tokia pat linksma, koks buvo jūsų gyvenimas prieš susilaukiant mūsų vaikų.


Kam reikalingas Betmenas ar Supermenas, kai turime super tėtį? Jūs esate nuostabūs ir mums tikrai pasisekė, kad esate mūsų gyvenime.


Su Tėvo diena vienam super tėčiui! Pasinaudokite savo supergaliomis šiandien, kad gautumėte viską, ko norite! Mėgautis!


Laimingos Tėvo dienos. Dėkoju, kad retkarčiais nušluostydavote man užpakaliuką ir kitus dalykus.Patinka? Pasidalinkite su draugais!

517

0 Comments

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *