Gimtadienio sveikinimai draugei


520

Savo draugei gimtadienio sveikinimai tampa ypatinga proga išreikšti draugiškumą ir šiltus jausmus. Ką gi, nebijokime įtraukti gimtadienio citatų ar palinkėjimų, kad šis sveikinimas būtų dar jaukesnis ir įsimintinesnis.

Mylimos draugės gimtadienio sveikinimai gali skambėti kaip nuoširdi žinutė: ‘Brangi draugė, šiandien tavo diena, o aš noriu tau palinkėti begalės šypsenų, širdies šilumos ir nuostabių akimirkų. Tu esi mano šviesa, ir džiaugiuosi, kad galiu dalintis šia diena su tavimi!’

Gimtadienio sveikinimai draugei gali būti ir originalūs bei žaismingi: ‘Sveikinu gimtadienio proga! Tarsi žuvėdami kartu ežere, mes taip pat žygiuojame per gyvenimą. Linkiu tau nemažai nuotykių ir mažai netikėtumų, kurie privers tave šypsotis!’

Gimtadienis yra puiki proga prisiminti bendras akimirkas ir sukurti naujas. Todėl, verta įtraukti gimtadienio citatas ar palinkėjimus, kurie išreikš jūsų draugišką ir šiltą požiūrį: ‘Gimtadienio šventėje noriu tau duoti širdį, kuri mums bendrai kelia šypsenas. Draugystė su tavimi yra tikra dovana, ir aš džiaugiuosi, kad esi šalia manęs.’

Taigi, gimtadienio sveikinimai draugei gali būti ne tik linksmi, bet ir širdį šildantys žodžiai, kurie padarys jūsų sveikinimą ypatingu bei nepakartojamu.


Su gimtadieniu gražiausiai merginai pasaulyje! Tavo šypsena praskaidrina mano dieną, o tavo meilė verčia mane jaustis pilnaverčiu. Esu labai dėkingas už kiekvieną akimirką, kurią praleidžiame kartu, ir nekantrauju, kai ateinančiais metais galėsiu su jumis patirti daugiau prisiminimų.


Su gimtadieniu, mano žavingoji! Šią ypatingą dieną siunčiu tau milijoną bučinių, tūkstančius aistringų apkabinimų ir savo širdį. Tu pripildai mano gyvenimą prasmės ir nuotykių troškulio. Tegul tavo akys visada spindi iš laimės. Aš tave myliu!


Su gimtadieniu, mano nuostabioji mergaite. Tu esi mano kosmoso žvaigždynas. Niekada nepavargstu tavimi tyrinėti ir džiaugtis. Kiekvieną kartą, kai žiūriu į tave, matau kažką naujo ir užburiančio. Tavo grožis, gerumas ir sumanumas mane stebina kiekvieną dieną.


Su gimtadieniu, mano mieloji! Šiandien tu esi (amžiaus), bet prisiminkime pirmą kartą, kai sutikau tave. Tavo akys spindėjo, o tavo šypsena buvo linksma. Aš įsimylėjau. Aš nežinojau, kaip tau pareikšti savo meilę. Bijojau, bet kai sukaupiau drąsą, pasakiau: „(vardas) , aš tave myliu“. Ačiū už jūsų egzistavimą; tu priversi mane jaustis gyvu.


Mūsų širdys plaka vieningai, kai esame kartu. Linkiu visą gyvenimą praleisti su tavimi, mano brangioji. Tegul visos jūsų pastangos ir sunkus darbas veda jus į sėkmę. Tu nusipelnei nieko, išskyrus geriausio. Su gimtadieniu! Pagauk mano bučinį


Tai tavo gimtadienis, mano brangioji! Sveika! Atėjo laikas praleisti kokybišką laiką kartu – tik tu ir aš. Būk pasiruošęs šiandien praleisti romantišką vakarą, mano meile.


Mano brangioji, laikas švęsti! Tu esi mano gyvenimo spindinti žvaigždė, apšviečianti mano kelią. Man pasisekė, kad kartu su tavimi iškovojom jackpotą! Pakelkime tau taurę šampano. Sveikinu


Mano gležna gėlė, tu kaip angelas, kuris neša šviesą ir džiaugsmą mano debesuotoms dienoms. Tu man brangi ir aš pasiruošęs atverti visą Visatą, kad būtum laiminga. Su gimtadieniu mano meile!


Su gimtadieniu! Pažįstu tave nuo vaikystės ir niekada nemaniau, kad mes užmegsime santykius. Tu padarei mano dienas ypatingas, o tavo sumuštiniai darbui skanūs. Dar niekada nevalgiau tokio skanaus maisto (atsiprašau, mama). Šiandien atėjo mano eilė palepinti jus kažkuo neįtikėtinu. Būk pasiruošęs!


Mano brangioji, siunčiu tau šiltus linkėjimus tavo ypatingos dienos proga! Deja, šiandien negaliu būti su jumis dėl atstumo tarp mūsų. Tikiuosi, kad jūsų gimtadienis bus kupinas džiaugsmo ir laimės! Pažadu, kai grįšiu namo, pasirūpinsiu, kad jūsų šventė būtų pati geriausia! Su gimtadieniu!


Oho! Tai ypatinga diena, mielasis žirneli! Tai tavo gimtadienis. Atėjo laikas, kai galiu pasakyti visam pasauliui, kad mano mergina švenčia gimtadienį! Įsivaizduoju, kokias šokiruotas mano „Instagram“ sekėjų reakcijas, kai paskelbiu nuotraukas, kuriose mes laimingi kartu. Sukelkime šurmulį ir turim nuostabią šventę!


Su gimtadieniu, kukuli! Žinau, kad tau nepatinka, kai tave taip vadinu, bet tai miela. Tavo humoro jausmas yra nuostabus. Kai būnu nusiminęs, visada prisimenu tavo juokelius ir mano širdis pasidaro šiltesnė. Tavo šypsena nuostabi; Manau, kad dauguma Holivudo įžymybių jums pavydėtų, kai sužinotų, kad tai jūsų natūrali princesės šypsena. Aš tave myliu! Sveikinu


Mano mažoji princese, su gimtadieniu! Esi nuostabi moteris, kuri mane įvairiais būdais palaiko ir įkvepia. Tu esi mano mūza! Ačiū Dievui, kad turiu tave! Sveikinu!


Tu mano princesė! Aš tave myliu! Tavo gerumo negalima lyginti su kitais. Kai juokiesi, visos pilkos spalvos virsta įvairiaspalvėmis. Tikiu, kad artimiausiu metu jūsų svajonės išsipildys ir pasieksite naujų aukštumų. Su gimtadieniu!


Mano miela mergaite, tu kiekvieną dieną padarei geresnę vien būdama joje. Su gimtadieniu, meile!


Šią ypatingą dieną noriu jums priminti, kiek daug jūs man reiškiate. Tu esi mano viskas, mano širdis ir siela. Tegul išsipildo visos jūsų svajonės, o mes kartu, susikibę rankomis, amžinai ir visada senstam.


Su gimtadieniu gražiausiai ir nuostabiausiai merginai pasaulyje. Tu man reiški viską. Tegul tavo dienos būna lengvos kaip tavo siela.


Su gimtadieniu, mano mielasis pyragyli! Šiandien jūsų diena spindėti ryškiau už Holivudo ženklą. Tikiuosi, kad tavo gimtadienis bus linksmesnis nei diena Disneilende ir daugiau tortų, nei sugebate suvalgyti. Myliu tave iki Mėnulio ir atgal!


Tu esi ryški mano gyvenimo žvaigždė ir mano laimės priežastis. Su gimtadieniu, mano miela drauge!


Mano mylimoji, per tavo gimtadienį noriu padėkoti tau už visą meilę, rūpestį ir meilę, kurią apliejai man. Tu esi pati nuostabiausia mergina, kurios gali paprašyti vyras ir aš branginu kiekvieną su tavimi praleistą akimirką. Tikiuosi, kad ši ypatinga diena atneš jums visą laimę ir palaiminimus, kurių nusipelnėte. Su gimtadieniu mano meile!


Mano nuostabi mergina, nuo tada, kai susipažinome, mano gyvenimo istorija tapo įdomesnė ir kupinesnė nuotykių. Tegul jūsų dienos būna pilnos stebuklų ir žmonių, kurie verčia jus šypsotis ir laimingus. Su gimtadieniu, meilė ir bučinys


Mano nuostabi mergina, tu atėjai į mano gyvenimą ir pakeitei jį į gerąją pusę. Šiandien yra jūsų diena, ir tikiuosi, kad ji bus nepamirštama su daugybe dovanų ir bučinių iš manęs. Gyvenimas gali atnešti mums įvairių iššūkių, bet pažadu juos palengvinti. Jūs esate protinga ir stipri ir aš linkiu jums tapti savo troškimų karaliene ir pasiekti visus savo tikslus. Su gimtadieniu mano meile


Su gimtadieniu mano vienintelei draugei! Ačiū, kad į mano gyvenimą atnešėte tiek daug pozityvumo, meilės, šilumos ir nepamirštamų įvykių


Su gimtadieniu, mano linksmoji meilė! Tu atneši džiaugsmo ir pozityvumo į mano gyvenimą. Man labai pasisekė, kad sutikau tave. Tegul jūsų egzistavimas daro šį pasaulį šviesesnį ir malonesnį. Tegul tavo širdis prisipildo meilės, o akys spindi iš laimės. Siunčiu tau bučinius ir šiltus linkėjimus tavo ypatingą dieną.


Patinka? Pasidalinkite su draugais!

520

0 Comments

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *